Foto_Site_2.jpg foto_site_a.jpg foto_site_b.jpg foto_site_c.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Fleur Assink
Lisa van Beek
Carlijn de Boer
Elike de Boer
Eline Couwenberg
Quirine van Hillegersberg
Linde Lankheet
Sanne Nijland
Roos Overzee
Rosalie Prins
Madelief van Rooijen
Lotte Timpers
Rosalie Waanders
Lotte ter Woerds

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Kersemaekers
Aanvoerder Madelief van Rooijen
Trainer Lars Middelkamp
Trainer Marten Moolhuizen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 22 63 21 0 1
2 Westerduiven D1 22 49 16 1 5
3 Mezen D1 22 46 14 4 4
4 Zutphen D1 22 35 11 2 9
5 Flevoland D1 22 30 8 6 8
6 Barneveld D1 22 29 8 5 9
7 Graspiepers D1 22 27 8 3 11
8 Steenwijk D1 22 23 7 2 13
9 Goor D1 22 22 6 4 12
10 Haackey D1 22 22 5 7 10
11 Eelde D1 22 19 5 4 13
12 Dieren D1 22 11 3 2 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Eelde D1 Westerduiven D1 1-3
Goor D1 Barneveld D1 1-4
Twente D1 Haackey D1 14-0
Steenwijk D1 Zutphen D1 0-2
Dieren D1 Graspiepers D1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Graspiepers D1 Goor D1 1-0
Barneveld D1 Mezen D1 2-3
Flevoland D1 Steenwijk D1 1-0
Westerduiven D1 Twente D1 1-7
Zutphen D1 Eelde D1 2-0
Haackey D1 Dieren D1 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Barneveld D1 Flevoland D1 0-2
Dieren D1 Westerduiven D1 1-5
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Eelde D1 Steenwijk D1 3-2
Goor D1 Haackey D1 0-3
Mezen D1 Graspiepers D1 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Steenwijk D1 Twente D1 1-6
Graspiepers D1 Barneveld D1 1-0
Haackey D1 Mezen D1 2-2
Zutphen D1 Dieren D1 3-0
Westerduiven D1 Goor D1 3-1
Flevoland D1 Eelde D1 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Dieren D1 Steenwijk D1 0-3
Goor D1 Zutphen D1 1-5
Twente D1 Eelde D1 8-0
Mezen D1 Westerduiven D1 4-0
Barneveld D1 Haackey D1 3-3
Graspiepers D1 Flevoland D1 0-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Haackey D1 Graspiepers D1 3-0
Eelde D1 Dieren D1 4-2
Flevoland D1 Twente D1 0-2
Steenwijk D1 Goor D1 2-3
Zutphen D1 Mezen D1 0-1
Westerduiven D1 Barneveld D1 4-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Goor D1 Eelde D1 4-3
Mezen D1 Steenwijk D1 4-1
Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1
Dieren D1 Twente D1 0-7
Barneveld D1 Zutphen D1 1-1
Haackey D1 Flevoland D1 2-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Twente D1 Goor D1 5-0
Zutphen D1 Graspiepers D1 0-3
Flevoland D1 Dieren D1 3-0
Westerduiven D1 Haackey D1 4-1
Steenwijk D1 Barneveld D1 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Haackey D1 Zutphen D1 4-1
Barneveld D1 Eelde D1 5-2
Mezen D1 Twente D1 0-2
Goor D1 Dieren D1 2-3
Graspiepers D1 Steenwijk D1 3-3
Westerduiven D1 Flevoland D1 3-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Goor D1 Flevoland D1 2-2
Steenwijk D1 Haackey D1 1-0
Twente D1 Barneveld D1 4-1
Eelde D1 Graspiepers D1 2-4
Dieren D1 Mezen D1 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Westerduiven D1 Steenwijk D1 3-2
Flevoland D1 Zutphen D1 2-3
Mezen D1 Goor D1 4-1
Barneveld D1 Dieren D1 1-1
Graspiepers D1 Twente D1 0-5
Haackey D1 Eelde D1 2-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Zutphen D1 Westerduiven D1 2-3
ZONDAG 6 MAART 2022
Eelde D1 Mezen D1 3-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Haackey D1 Twente D1 0-7
Graspiepers D1 Dieren D1 3-1
Barneveld D1 Goor D1 8-2
Zutphen D1 Steenwijk D1 0-1
Flevoland D1 Mezen D1 0-2
Westerduiven D1 Eelde D1 4-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Eelde D1 Zutphen D1 3-1
Goor D1 Graspiepers D1 5-3
Mezen D1 Barneveld D1 1-1
Steenwijk D1 Flevoland D1 0-2
Twente D1 Westerduiven D1 3-0
Dieren D1 Haackey D1 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Steenwijk D1 Eelde D1 3-1
Haackey D1 Goor D1 2-2
Graspiepers D1 Mezen D1 2-3
Flevoland D1 Barneveld D1 1-1
Zutphen D1 Twente D1 0-3
Westerduiven D1 Dieren D1 6-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Barneveld D1 Graspiepers D1 2-0
Dieren D1 Zutphen D1 0-3
Mezen D1 Haackey D1 3-0
Goor D1 Westerduiven D1 3-3
Eelde D1 Flevoland D1 2-2
Twente D1 Steenwijk D1 5-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Zutphen D1 Goor D1 3-0
Steenwijk D1 Dieren D1 3-0
Haackey D1 Barneveld D1 2-1
Flevoland D1 Graspiepers D1 3-2
Westerduiven D1 Mezen D1 1-0
Eelde D1 Twente D1 0-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Mezen D1 Zutphen D1 1-2
Goor D1 Steenwijk D1 4-2
Twente D1 Flevoland D1 2-1
Dieren D1 Eelde D1 1-2
Graspiepers D1 Haackey D1 3-2
Barneveld D1 Westerduiven D1 2-1
ZONDAG 1 MEI 2022
Twente D1 Graspiepers D1 6-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Westerduiven D1 Graspiepers D1 5-2
Eelde D1 Goor D1 2-3
Twente D1 Dieren D1 3-0
Steenwijk D1 Mezen D1 0-3
Zutphen D1 Barneveld D1 6-1
Flevoland D1 Haackey D1 2-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Barneveld D1 Steenwijk D1 4-1
Mezen D1 Eelde D1 2-0
Graspiepers D1 Zutphen D1 1-1
Goor D1 Twente D1 3-2
Haackey D1 Westerduiven D1 4-7
Dieren D1 Flevoland D1 0-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Dieren D1 Goor D1 1-0
Steenwijk D1 Graspiepers D1 1-1
Zutphen D1 Haackey D1 6-0
Flevoland D1 Westerduiven D1 1-2
Eelde D1 Barneveld D1 2-4
Twente D1 Mezen D1 2-0
ZONDAG 29 MEI 2022
Graspiepers D1 Eelde D1 3-0
Westerduiven D1 Zutphen D1 1-0
Barneveld D1 Twente D1 1-2
Haackey D1 Steenwijk D1 2-3
Flevoland D1 Goor D1 6-1
Mezen D1 Dieren D1 4-0
ZONDAG 12 JUNI 2022
Eelde D1 Haackey D1 3-3
Zutphen D1 Flevoland D1 2-0
Goor D1 Mezen D1 2-2
Steenwijk D1 Westerduiven D1 2-4
Dieren D1 Barneveld D1 0-1