Foto_Site_2.jpg foto_site_a.jpg foto_site_b.jpg foto_site_c.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Thomas Abbink
Niek Abbink
Sven Alferink
Steven Alferink
Thijmen ten Asbroek
Rens Croonen
Mike Dams
Matthijs Herregodts
Ruben Kraaijvanger
Emiel Manuel
Lars Middelkamp
Marten Moolhuizen
Joep Spruit
Kris Stegehuis
Rik van Dijk
Jim Welsink

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Matthijs Herregodts
Coach Lars Middelkamp
Trainer Lars Middelkamp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Avanti H1 Eemvallei H1
Dieren H1 Zeewolde H1
Doorn H1 Overbetuwe H1
Haackey H1 HCHN H1
Lelystad H1 Spitsbergen H1
Lochem H1 PW H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn H1 5 15 5 0 0
2 Lelystad H1 5 13 4 1 0
3 Zeewolde H1 6 10 3 1 2
4 PW H1 3 9 3 0 0
5 Lochem H1 5 9 3 0 2
6 Haackey H1 4 9 3 0 1
7 Spitsbergen H1 5 8 2 2 1
8 Eemvallei H1 6 7 2 1 3
9 HCHN H1 6 4 1 1 4
10 Dieren H1 6 3 1 0 5
11 Overbetuwe H1 6 3 1 0 5
12 Avanti H1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HCHN H1 n.n.b thuis
14 mrt Hockey Club Zeewolde H1 n.n.b uit
21 mrt MHC Dieren H1 n.n.b uit
28 mrt Lochemse Hockey Club H1 n.n.b thuis
11 apr WMHC Avanti H1 n.n.b uit
18 apr Doornse Hockey Club H1 n.n.b thuis
25 apr M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b uit
16 mei VMHC Spitsbergen H1 n.n.b thuis
30 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 n.n.b uit
6 jun H.C. Eemvallei H1 n.n.b thuis
13 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
PW H1 Lochem H1 3-2
Overbetuwe H1 Doorn H1 0-5
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-4
HCHN H1 Haackey H1 2-3
Eemvallei H1 Avanti H1 7-1
Zeewolde H1 Dieren H1 6-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 Eemvallei H1 4-1
Avanti H1 PW H1 0-10
Haackey H1 Zeewolde H1 3-2
Dieren H1 Spitsbergen H1 3-7
Lelystad H1 Overbetuwe H1 7-1
Lochem H1 HCHN H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Haackey H1 Dieren H1 5-3
Overbetuwe H1 Spitsbergen H1 1-6
Eemvallei H1 Lelystad H1 3-5
HCHN H1 Avanti H1 3-2
Zeewolde H1 Lochem H1 5-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 HCHN H1 9-0
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 3-3
Avanti H1 Zeewolde H1 1-4
Dieren H1 Overbetuwe H1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eemvallei H1 Overbetuwe H1 3-5
Lochem H1 Dieren H1 4-1
HCHN H1 Lelystad H1 0-8
Zeewolde H1 Doorn H1 3-8
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dieren H1 Eemvallei H1 3-4
Avanti H1 Lochem H1 1-7
Spitsbergen H1 HCHN H1 2-2
Doorn H1 Haackey H1 6-1
Lelystad H1 Zeewolde H1 3-3
Overbetuwe H1 PW H1 0-9