Foto_Site_2.jpg foto_site_a.jpg foto_site_b.jpg foto_site_c.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Lisa van Beek
Romee Belshof
Carlijn de Boer
Daphne Bultman
Eline Couwenberg
Quirine van Hillegersberg
Maaike Hulsman
Andrea Leussink
Sanne Nijland
Lieke Polman
Rosalie Prins
Madelief van Rooijen
Carlijn Scholten
Anne Scholten
Margot Schothuis
Rosalie Waanders
Lotte ter Woerds

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Kersemaekers
Aanvoerder Madelief van Rooijen
Trainer Lars Middelkamp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld D1 Steenwijk D1
Dieren D1 Twente D1
Eelde D1 Graspiepers D1
Haackey D1 Mezen D1
Westerduiven D1 Flevoland D1
Zutphen D1 Goor D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 6 18 6 0 0
2 Mezen D1 6 18 6 0 0
3 Graspiepers D1 6 12 4 0 2
4 Barneveld D1 6 12 4 0 2
5 Zutphen D1 6 9 3 0 3
6 Flevoland D1 6 7 2 1 3
7 Westerduiven D1 6 7 2 1 3
8 Haackey D1 5 4 1 1 3
9 Dieren D1 4 3 0 3 1
10 Goor D1 5 2 0 2 3
11 Steenwijk D1 6 2 0 2 4
12 Eelde D1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHC De Mezen D1 n.n.b thuis
14 mrt de Graspiepers D1 n.n.b uit
21 mrt Hockey Club Twente D1 n.n.b thuis
28 mrt HC Eelde D1 n.n.b uit
11 apr MHC Dieren D1 n.n.b uit
18 apr MHCZutphen D1 n.n.b thuis
25 apr M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
16 mei Westerduiven D1 n.n.b thuis
30 mei Flevoland D1 n.n.b uit
6 jun Steenwijk D1 n.n.b thuis
13 jun GoorseMHC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Graspiepers D1 Eelde D1 4-1
Twente D1 Dieren D1 8-2
Goor D1 Zutphen D1 0-1
Flevoland D1 Westerduiven D1 1-4
Mezen D1 Haackey D1 6-0
Steenwijk D1 Barneveld D1 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Dieren D1 Flevoland D1 2-2
Zutphen D1 Mezen D1 1-3
Westerduiven D1 Steenwijk D1 4-1
Eelde D1 Twente D1 0-12
Haackey D1 Graspiepers D1 2-0
Barneveld D1 Goor D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Twente D1 Haackey D1 13-0
Eelde D1 Dieren D1 3-3
Goor D1 Westerduiven D1 3-3
Mezen D1 Barneveld D1 4-2
Steenwijk D1 Flevoland D1 0-7
Graspiepers D1 Zutphen D1 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Haackey D1 Eelde D1 3-3
Dieren D1 Steenwijk D1 1-1
Flevoland D1 Goor D1 2-0
Zutphen D1 Twente D1 1-3
Westerduiven D1 Mezen D1 3-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eelde D1 Zutphen D1 2-4
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Goor D1 Steenwijk D1 1-1
Twente D1 Barneveld D1 10-0
Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Barneveld D1 Graspiepers D1 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Steenwijk D1 Mezen D1 1-4
Flevoland D1 Graspiepers D1 0-1
Barneveld D1 Eelde D1 3-1
Westerduiven D1 Twente D1 4-10
Zutphen D1 Haackey D1 4-0