Contact


hockey
Adres clubhuis
HHC Haackey
Sportpark Groot Scholtenhagen Scholtenhagenweg 40 d
7481 VP Haaksbergen
053 - 5722464


Secretariaat
Postbus 258
7480 AG Haaksbergen
[email protected]

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec -


laat schema zien voor  

25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Jongens F1   17247   Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1

 

08:30  09:00  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Ouders F-jeugd
 
Meisjes 8E1   10042   WMHC Avanti M8E1

 

08:30  09:00  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Ruben Kraaijvanger en Lucas Versteeg
Meisjes 8E2   10106   Almelo M8E3

 

09:15  09:45  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Marjolein Croonen en Anne-Fleur Meinema
 
Meisjes E1   10458   WMHC Avanti ME1

 

08:30  09:00  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Charlotte Tijman en Ouders E-jeugd
Meisjes F1   10988   Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MF1

 

08:30  09:00  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Ouders F-jeugd
 
Jongens 8E1   9427   DHV J8E1

45 

08:15  09:30  uit    route    
Meisjes 8E3   10335   WMHC Avanti M8E2

30 

08:30  09:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes E2   10555   Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina ME1

30 

09:15  10:15  uit    route    
Meisjes F2   11082   Hockey Club Twente MF5

30 

09:00  10:00  uit    route    


25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Jongens A1   17257   Almelo JA2

 

16:00  16:45  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Theo Olthuis en Koen d' Angremond
 
Meisjes A3   13054   Meppeler HV MA2

 

15:15  15:45  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Quirine van Hillegersberg en Janneke Szymanski
Meisjes B2   14066   MHC Bemmel 800 MB2

 

14:15  15:00  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Dyonne Ezendam en Willem van Lochem
Meisjes B4   14060   Hockey Club Twente MB4

 

13:45  14:15  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Sabine Hummelink en Emma Koerts
Meisjes C1   15471   Zutphen MC3

 

12:45  13:30  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Sven Alferink en Jan Peter de Pijper
Meisjes C3   15531   DHV MC5

 

12:15  12:45  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Laura Hulsman en Anne Scholten
Meisjes C5   15503   HCHN MC3

 

11:15  11:45  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Charell Jansen en Noortje Sanders
Meisjes D1   17032   Almelo MD3

 

09:30  10:15  thuis  KG Rechts Zand    
Fluiten: Rosalie Waanders en Emer Waarts
Meisjes D2   17095   Almelo MD6

 

10:45  11:15  thuis  KG Links Zand    
Fluiten: Roos Wiegerinck en Romee Belshof
 
Jongens B1   11696   Flevoland JB2

90 

10:15  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C1   12265   AHC Velp JC2

60 

13:00  14:45  uit    route    
Jongens D1   12741   Hockey Club Twente JD2

30 

07:45  09:00  uit    route    
 
Meisjes A1   13047   Hockey Club Twente MA2

30 

14:45  16:00  uit    route    
Meisjes A2   13100   GoorseMHC MA1

30 

12:30  13:30  uit    route    
Meisjes B1   14093   Almelo MB2

30 

15:30  16:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B3   14081   Apeldoorn MB6

60 

14:45  16:15  uit    route    
Meisjes C2   15542   Hockey Club Twente MC6

30 

13:45  14:45  uit    route    
Meisjes C4   15453   Apeldoorn MC7

60 

11:45  13:15  uit    route    
Meisjes D3   17055   WMHC Avanti MD2

30 

09:45  11:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!